V 2. b smo si ob koncu šolskega leta v kinu ogledali animirano risanko. Nekaj učencev je zapisalo, kako smo se imeli …

Žan

V petek, 20. 6. 2014, smo se odpravili v kino. Ogledali smo si Hišo velikega čarodeja. Najprej smo si kupili pokovko in pijačo. Ta dna mi je bil najljubši na svetu. Vsi skupaj smo preživeli lepo dopoldne.

Zala L.

Z avtobusom smo se odpeljali v kino. Jaz sem se imela zelo dobro. Gledali smo Hišo velikega čarodeja. Z Laro sva zelo uživali.

Lana S.

V petek, 20. 6. 2014, smo šli v kino. Jedli smo pokovko in pili pijačo. Gledali smo Hišo velikega čarodeja. Nato smo se vrnili v šolo. Všeč mi je bilo, ko smo jedli pokovko in tudi risanka mi je bila všeč.

Jan M. B.

Najbolj mi je bilo všeč, ko sem si sam kupil kokakolo in pokovko. Všeč mi je bila tudi risanka.

Lara

Z avtobusom smo se odpeljali v Novo mesto. Tam smo si ogledali Hišo velikega čarodeja. Po risanki smo se odpravili nazaj v šolo. Ta dan sem zelo uživala.

2. b v kinu 8

Več fotografij si lahko ogledate v galeriji.