Spoštovani starši!

Vabimo Vas na drugi roditeljski sestanek v šolskem letu 2014/2015, ki bo v četrtek, 5. 2. 2015. Sestanke bodo vodili razredniki, začeli pa se bodo:

– na razredni stopnji ( 1.–6. razred) ob 16.30 v matičnih učilnicah oddelkov,

– na predmetni stopnji (7.–9. razred) ob 17.30 v matičnih učilnicah oddelkov.

Starši učencev 1. a boste imeli roditeljski sestanek že v sredo, 4. 2. 2015, ob 18. uri v matični učilnici oddelka, vodila pa ga bo učiteljica Mojca Starešinič.

Razredniki Vam bodo predstavili delo in dosežke učencev ob koncu 1. ocenjevalnega obdobja ter vas seznanili z aktualnostmi. Starši učencev 5. razreda boste tako seznanjeni z organizacijo šole v naravi, starši učencev 9. razreda pa z značilnostjo razpisa za vpis v srednje šole in vpisnim rokovnikom.

Danijel Brezovar