V torek, 7. 2. 2017, smo v šoli imeli prireditev ob slovenskem kulturnem prazniku. Učenci smo se predstavili z različnimi točkami. Pevci šolskega zbora so začeli s slovensko himno, nato pa nam je učenka drugega razreda deklamirala pesem Srečka Niedorferja Kaj je kultura? Učenci prvega in drugega razreda so zaplesali na pesem Prijateljska, nastop pa so nadaljevali učenci 8. a, ki so deklamirali pesmi Franceta Prešerna, učenke sedmega razreda pa so zaigrale odlomek iz drame avtorice Alenke Goljevšček Kermauner Kralj Matjaž, kako se imaš? Med nastopoma so učenci pevskega zbora zapeli Prešernovo Vrbo. Učenci 8. b so dramatizirali igro Županova Micka, prireditev pa je zaključil pevski zbor s Pavčkovo pesmijo Ptice.

Lan Šiško Peperko, Lina Ovnik, Ula Parkelj

→ FOTOGALERIJA