V petek, 4. 9. 2020, smo tretješolci imeli kulturni dan. Posvetili smo ga glasbi in knjigi. Oba oddelka sta se udeležila glasbene delavnice, ki jo je izvedla ga. Irena Zupančič. Učencem je najprej predstavila zelo zanimiva glasbila, in sicer gonge, himalajske in kristalne posode, indijanski boben, oceanski boben, dežno palico ter različne zvončke. Potem pa je učence povabila na skupno potovanje po zvočni pravljici. V razredu pa so učenci spoznali življenje in dela pisateljice Nataše Konc Lorenzutti, ki nas bo obiskala v prihodnjem tednu. Nato so se še sami preizkusili v vlogi pisatelja in ilustratorja. Napisali so svojo počitniško zgodbo in izdelali knjigo. Dan smo zaključili prijetno na terasi pred razredoma ob prebiranju svojih najljubših knjig.

Utrinke kulturnega dne si poglejte v fotogaleriji.

tretješolci in razredničarki Tina Nikolić, Renata Fink Husić