V sredo, 9. 9. 2020, smo imeli učenci 5. razreda naravoslovni dan. Razdeljeni smo bili v dve delavnici (po oddelkih) na temi: navigacija po spletni učilnici z računalnikom in šivanje zaščitnih mask.

Učenci 5. a smo bili prvi dve šolski uri v računalniški učilnici, kjer nam je učiteljica računalništva predstavila navigacijo po spletni učilnici z računalnikom. Drugi del naravoslovnega dne pa je potekal v matični učilnici, kjer smo pod mentorstvom razredničarke izdelovali vsak svojo zaščitno masko.

Učenci 5. b pa so zaščitne maske izdelovali prve tri šolske ure, četrto in peto šolsko uro pa so se seznanili z navigacijo po spletni učilnici.

Ta dan smo se naučili veliko novega predvsem pa koristnega v trenutni situaciji, ko moramo poskrbeti, da ustrezno ravnamo v zaščiti pred virusom, ki povzroča bolezen Covid─19.

Brina in Gloria, 5. a