V četrtek, 6. novembra, smo se tretješolci trudili aranžirati cvetje. V šolo smo povabili profesorico Andrejo s Srednje kmetijske šole Grm Novo mesto. Skupaj s štirimi dijakinjami nam je predstavila aranžiranje s poudarkom na šopku bidermajer. Zelenje in cvetje smo prinesli sami, veliko pa tudi profesorica. Vsak izmed nas je dobil svoj lonček in gobico, nato pa aranžiral svoj šopek.

Pogovarjali smo se tudi o sadju in zelenjavi, dišavnicah, oreščkih. Vse to so prepletli z zanimivo sadno-zelenjavno pravljico.

Ob delu smo zelo uživali in naredili čudovite aranžmaje. Na koncu smo šopke razstavili ob izbrani postavitvi dekoracije.

Tretješolci

Več fotografij si lahko ogledate v galeriji slik.