Dragi učenci, spoštovani starši!

V ponedeljek, 3. septembra 2018, se pričenja novo šolsko leto, zato vam za lažji začetek posredujemo nekaj informacij.

• Sprejem prvošolcev bo ob 9.00. Razredničarki vas bosta na roditeljskem sestanku, 29. 8. 2018, seznanili o poteku.
  • Za učence od 2. do 9. razreda se bo pouk pričel ob 8.20. Ob prihodu v šolo se učenci v garderobi preobujete in se zberete v avli šole, kjer vas bodo razredniki oz. razredničarke po uvodnem nagovoru odpeljali v matične učilnice.
  • Prvi šolski dan bo pouk trajal po urniku, od tega bodo prve tri ure namenjene oddelčnim skupnostim.
  • Urnik bo objavljen na šolski spletni strani pod zavihkom Učenci.
  • Za šolsko prehrano bo za vse naročnike poskrbljeno že prvi šolski dan (malica, kosilo, popoldanska malica).
  • Za prijavljene učence od 2. do 5. razreda bo organizirano podaljšano bivanje.
  • Šolski avtobusi bodo vozili po novem voznem redu, ki bo objavljen na šolski spletni strani.

Veselimo se ponovnega srečanja z vami in vam želimo uspešno šolsko leto.

Ravnatelj Danijel Brezovar