V četrtek, 20. 6. 2019, bomo imeli pouk v popoldanskem času. S poukom bomo pričeli ob 14. 00, ob 17. 00 pa bomo imeli v Dvorani OŠ Toneta Pavčka prireditev ob zaključku šolskega leta z naslovom Pusti soncu v srce, na katero so vabljeni tudi starši.

Kosilo bo ta dan na voljo od 11. 50 do 13. 30, potrebna pa je predhodna prijava. V tem primeru se na kosilo prijavite v tajništvu šole do ponedeljka, 17. 6. 2019.

Če v dopoldanskem času za svojega otroka potrebujete dopoldansko varstvo, to do ponedeljka, 17. 6. 2019, sporočite Simoni Ogulin na elektronski naslov simona.ogulin@ostpavcka.si. Ob tem navedite tudi uro prihoda.

Ta dan bo veljal spremenjen vozni red. Objavljen bo na oglasni deski v šoli in na spletni strani šole. Domov bo avtobus vozil le enkrat.

Vozni red (povezava)