V skladu s Pravilnikom o upravljanju učbeniškega sklada v Osnovni šoli Toneta Pavčka so vsi učenci naše šole uporabniki sklada. Prvi teden v septembru si bodo učenci izposodili vse potrebne učbenike. Učenci prvega, drugega in tretjega razreda bodo iz učbeniškega sklada dobili tudi delovne zvezke.

Če ne želite, da si vaš otrok izposodi učbenike oziroma dobi delovne zvezke za 1., 2. in 3. razred, napišite izjavo in jo pošljite na elektronski naslov: natasa.trajkovski@ostpavcka.si

Prosimo, bodite pozorni na informacije na posameznih seznamih in upoštevajte dodane EAN kode pri nabavi delovnih zvezkov.

Seznami učbenikov, delovnih zvezkov in ostalih potrebščin:

V želji, da vam olajšamo nakup, vam zgolj kot informacijo in eno izmed možnosti v  nadaljevanju posredujemo spletne povezave do treh različnih ponudnikov. Do seznama dostopate preko iskalnika, v katerega vpišete naziv naše šole in nato izberete ustrezen razred.

Kopija Nova   
Mladinska knjiga
DZS   

Nataša Trajkovski, knjižničarka