V mesecu septembru smo ponosni drugošolci zopet sedli v šolske klopi. Ker so bile počitnice zelo dolge, smo v podaljšanem bivanju veliko klepetali, kako smo jih preživeli. Kaj hitro smo ugotovili, da smo nekateri zrasli, pridobili nove veščine in marsikatera nova znanja. Na naših odtisnjenih dlaneh smo vsak zase zapisali, v čem smo zelo dobri in na kaj smo ponosni. Ker pa smo malo pozabili, kakšna so pravila obnašanja naše šole, smo jih ponovno narisali in obesili v hodnik, da nanje spomnimo še vse mimoidoče učence. Še vedno zelo radi prisluhnemo pravljicam, zato smo po branju še izdelali svoje Sovice Oke naše priljubljene pisateljice Svetlane Makarovič. Mesec smo zaključili s spoznavanjem držav v okviru projekta Erazmus, Slovenije in Grčije ter njihove simbole narisali na kamenčke. Bili smo zelo pridni, ob vsem skupaj pa smo se zelo zabavali in sprostili.

Slike si lahko ogledate na povezavi.

Učenci in učenke 2. b ter učiteljica Maša