Za drugošolci je prav poseben teden. V ponedeljek sta učence v razredu pričakali raketi, ki naj bi ju izgubili nezemljani. Poleg rakete pa so nas vsako jutro presenetila tudi pisma z nalogami, ki jih je bilo potrebno izpolniti do naslednjega dne. Učenci so z zanimanjem in navdušenjem opravljali naloge in cel teden nestrpno čakali petek, ko smo prespali v šoli.

Pozno popoldne smo se zbrali pred šolo, se pozdravili z našim pozdravom in odšli na lov za skritim zakladom. Medtem ko smo
mi iskali skriti zaklad, so nam starši pripravili slastno večerjo. Po večerji smo v pripravili ležišča ter se odpravili na nočni sprehod s svetilkami. Sledila je še zabava v pižamah pozno v noč. Zjutraj smo pospravili postelje in se odpravili v pekarno na krofe. Po vrnitvi nazaj v šolo smo se poslovili in odšli domov bogatejši za novo izkušnjo.

Fotografije si lahko ogledate na povezavi.

Jasmina Perko, Polona Zoran Perko