Vabimo vas, da se sprehodite po virtualni razstavi 15. otroške likovne ustvarjalnice, posvečeni pesniku Tonetu Pavčku, na kateri je razstavljenih 78 del mladih umetnikov z območja Dolenjske in Bele krajine. Razstavljena likovna dela so nastala v različnih likovnih tehnikah: svinčnik, suhe barvice, tuš, grafika, kolaž, tempera, akril, flomaster, kolaž.

Sodelovali so talentirani mladi likovniki iz OŠ Belokranjskega odreda Semič, OŠ Bršljin, OŠ Brusnice, OŠ Dolenjske Toplice, OŠ dr. Pavla Lunačka Šentrupert, OŠ Loka Črnomelj, OŠ Mokronog, OŠ Otočec, OŠ Raka, OŠ Šmarjeta, OŠ Stopiče, OŠ Trebnje, OŠ Vavta Vas, OŠ Veliki Gaber, OŠ Žužemberk in OŠ Toneta Pavčka po mentorstvom učečih učiteljev likovne umetnosti.

Vsem sodelujočim in njihovim mentorjem se za likovni prispevek iskreno zahvaljujemo.

Aleša Sušnik Škedelj, vodja otroških likovnih ustvarjalnic