Drugošolci so se že na začetku šolskega leta odločili, da bodo pripravili gledališko predstavo. Dolgo so se odločali, po kateri slikanici naj jo uprizorijo, izdelovali so sceno in kostume, izbirali in vadili posamezne vloge, iskali primerno glasbo…

Učenci 2.a so pripravili predstavo z naslovom Tiho, tukaj beremo, učenci 2. b pa predstavo Danes nočem videti nikogar več. Na predstavi so povabili otroke in vzgojiteljice iz najstarejših skupin vrtca ter prijatelje iz 1. in 3. razreda. Veseli so bili njihovih aplavzov, spodbudnih besed in drugih pozornosti.

Seveda pa so najbolj nestrpno pričakovali dan, ko se bodo s predstavama lahko predstavili svojim družinam. Še tisto malo treme, ki so jo nekateri čutili pred začetkom predstave, je izpuhtelo, ko so videli spodbudne nasmehe in zaupljive poglede svojih staršev, bratcev, sestric. Predstavi sta bili odlični in vsi se že veselimo njihovih naslednjih.

Fotografije si lahko ogledate v šolski fotogaleriji.